Masaże

13:44 Redakcja 0 Comments


Masaż relaksacyjny

 120zł                 całościowy (całego ciała) 50 min.
 70zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.

Sprawia, że zapomina się o kłopotach, poprawia się nastrój psychiczny. Jest on doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu. Oleje zapachowe potęgują dobroczynne działanie masażu, dobre samopoczucie i harmonię duszy.


Masaż klasyczny

   140zł                 całościowy (całego ciała) 60 min.
 80zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.

Jest jedną z najstarszych form terapii znaną człowiekowi. Poprzez odpowiednio dobrane techniki ręczne masażysta może uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa także na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Masaż relaksacyjno-klasyczny

   130zł                 całościowy (całego ciała) 60 min.
 80zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.


Masaż czekoladą 

 100zł                  (tylko tył) 40 min.

Czekoladowy masaż wspaniale usuwa stres, napięcie i zmęczenie oraz pielęgnuje skórę całego ciała - nawilża, wygładza, ma działanie odmładzające i poprawia jej koloryt. Pobudza wydzielanie endorfin, dzięki czemu działa antydepresyjnie. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka i odżywiona.

Masaż gorącymi kamieniami

 140zł               45 min.

Wykorzystywane w masażu bazaltowe kamienie, posiadają doskonały współczynnik magazynowania ciepła, które uwalniane jest podczas kontaktu z ciałem, przywracając równowagę całego organizmu. Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Masaż zapewnia efekt całkowitego rozluźnienia i odprężenia.

Masaż gorącymi olejkami z aromaterapią

 120zł                50 min.

Masaż relaksacyjny gorącymi olejami wykonywany techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywraca stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe działanie na jak największą powierzchnię ciała.

Masaż leczniczy

 100zł                do 40 min.

Wykonywany przez rehabilitantkę Sylwię Balicką. Masaż leczniczy stosuje się dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, zniwelowania bólu migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego. Jest to metoda terapii manualnej w której wykorzystywane są różnorodne naciski na odpowiednie obszary mięśni.

Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym istnieje możliwość przyniesienia zdjęć rentgenowskich lub innych pomocy w celu dokładniejszego zlokalizowania źródła bólu.

Masaż leczniczy karku i obręczy barkowej

 120zł                60 min.

Pacjent podczas masażu przyjmuje pozycję leżącą na brzuchu oraz na plecach. Masaż ten ma na celu rozluźnić napięte mięsnie poprzez zniwelowanie uczucia ciężaru na barkach oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych i zlikwidowanie punktów maksymalnie bolesnych.


Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu

 70zł                 30 min.

Jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych. Koi skórę twarzy, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia, uelastycznia i wygładza. Jego właściwości lecznicze zmniejszają bóle głowy i sztywnienie karku, łagodzą stres i napięcie mięśni. Masaż zapewnia prawidłowy przepływ energii, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzyKolagenowy masaż twarzy

 180zł                  60 min.

Pozwala odmłodzić twarz, poprawić jej kontur i zredukować zmarszczki. Intensywna praca manualna terapeuty rozluźnia mięśnie niwelując napięcie skóry, wypłyca bruzdy zmarszczek, poprawia odżywienie i stymuluje odbudowę skóry. Skóra po masażu jest napięta, jędrna i pobudzona, a odblokowane punkty energetyczne przywracają równowagę duchowo- fizyczną.


Masaż stóp

 50zł                 30 min.

Likwiduje zmęczenie, napięcie, ból. To bardzo przyjemny sposób na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.


Masaż głowy

 50zł                 30 min.


Masaż głowy, odcinka szyi i karku to idealna metoda na redukcję stresu, bólu głowy czy bezsenności. Poprawia krążenie i skutecznie niweluje zmęczenie. Pomaga zrównoważyć emocje i powrócić do doskonałej formy.

Peeling całego ciała (wykonywany przez masażystkę) + pobyt w łaźni parowej 

120 zł                 ok 30 min.
80 zł (sam peeling bez pobytu w łaźni)

Delikatny peeling o jedwabistej konsystencji doskonale oczyszcza i odświeża skórę ciała, przygotowując ją do dalszych etapów pachnącej pielęgnacji. Kryształki soli morskiej oczyszczają, łagodnie złuszczają naskórek pobudzając mikrokrążenie a starannie dobrany zapach pozostawi ciało odświeżone i cudownie aromatyczne.


Wypożyczenie szlafroka – 15 zł
Wypożyczenie dwóch ręczników – 10 zł


Dla komfortu własnego i masażystów prosimy, szczególnie Panów z owłosieniem na plecach o wcześniejszą depilację.


Prosimy o zabranie ze sobą klapek basenowych!

Serdecznie zapraszamy!