Masaże

13:44 Redakcja 0 Comments


Masaż relaksacyjny

 120zł                 całościowy (całego ciała) 60 min.
 70zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.

Sprawia, że zapomina się o kłopotach, poprawia się nastrój psychiczny. Jest on doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu. Oleje zapachowe potęgują dobroczynne działanie masażu, dobre samopoczucie i harmonię duszy.


Masaż klasyczny

   140zł                 całościowy (całego ciała) 60 min.
 80zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.

Jest jedną z najstarszych form terapii znaną człowiekowi. Poprzez odpowiednio dobrane techniki ręczne masażysta może uzyskać efekt rozluźnienia mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także zwiększenia ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni wpływa także na rozluźnienie psychofizyczne, pomagając walczyć ze stresem i zmęczeniem psychicznym.

Masaż relaksacyjno-klasyczny

   130zł                 całościowy (całego ciała) 60 min.
 80zł                 częściowy(łydki,uda, plecy) 30 min.


Masaż czekoladą 

 100zł                  (tylko tył) 40 min.

Czekoladowy masaż wspaniale usuwa stres, napięcie i zmęczenie oraz pielęgnuje skórę całego ciała - nawilża, wygładza, ma działanie odmładzające i poprawia jej koloryt. Pobudza wydzielanie endorfin, dzięki czemu działa antydepresyjnie. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka i odżywiona.

Masaż gorącymi kamieniami

 140zł               45 min.

Wykorzystywane w masażu bazaltowe kamienie, posiadają doskonały współczynnik magazynowania ciepła, które uwalniane jest podczas kontaktu z ciałem, przywracając równowagę całego organizmu. Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Masaż zapewnia efekt całkowitego rozluźnienia i odprężenia.

Masaż gorącymi olejkami z aromaterapią

 120zł                60 min.

Masaż relaksacyjny gorącymi olejami wykonywany techniką prowadzącą do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywraca stan naturalnej równowagi w organizmie pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe działanie na jak największą powierzchnię ciała.

Masaż leczniczy

 100zł                do 40 min.

Wykonywany przez rehabilitantkę Sylwię Balicką. Masaż leczniczy stosuje się dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, zniwelowania bólu migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego. Jest to metoda terapii manualnej w której wykorzystywane są różnorodne naciski na odpowiednie obszary mięśni.

Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym istnieje możliwość przyniesienia zdjęć rentgenowskich lub innych pomocy w celu dokładniejszego zlokalizowania źródła bólu.


Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu    NOWOŚĆ!

 70zł                 30 min.

Jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych. Koi skórę twarzy, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia, uelastycznia i wygładza. Jego właściwości lecznicze zmniejszają bóle głowy i sztywnienie karku, łagodzą stres i napięcie mięśni. Masaż zapewnia prawidłowy przepływ energii, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzyKolagenowy masaż twarzy    NOWOŚĆ!

 180zł                  60 min.

Pozwala odmłodzić twarz, poprawić jej kontur i zredukować zmarszczki. Intensywna praca manualna terapeuty rozluźnia mięśnie niwelując napięcie skóry, wypłyca bruzdy zmarszczek, poprawia odżywienie i stymuluje odbudowę skóry. Skóra po masażu jest napięta, jędrna i pobudzona, a odblokowane punkty energetyczne przywracają równowagę duchowo- fizyczną.


Masaż stóp 
 NOWOŚĆ!

 50zł                 30 min.

Likwiduje zmęczenie, napięcie, ból. To bardzo przyjemny sposób na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.


Masaż głowy 
 NOWOŚĆ!

 50zł                 30 min.


Masaż głowy, odcinka szyi i karku to idealna metoda na redukcję stresu, bólu głowy czy bezsenności. Poprawia krążenie i skutecznie niweluje zmęczenie. Pomaga zrównoważyć emocje i powrócić do doskonałej formy.

Peeling całego ciała (wykonywany przez masażystkę) + pobyt w łaźni parowej 

 100zł                 ok 40 min.

Delikatny peeling o jedwabistej konsystencji doskonale oczyszcza i odświeża skórę ciała, przygotowując ją do dalszych etapów pachnącej pielęgnacji. Kryształki soli morskiej oczyszczają, łagodnie złuszczają naskórek pobudzając mikrokrążenie a starannie dobrany zapach pozostawi ciało odświeżone i cudownie aromatyczne.


Wypożyczenie szlafroka – 15 zł
Wypożyczenie dwóch ręczników – 10 zł

Dla komfortu własnego i masażystów prosimy, szczególnie Panów z owłosieniem na plecach o wcześniejszą depilację.


Serdecznie zapraszamy!